אוהלים מודולרים ומרהיבים לכל מטרה ובכל גודל ובהתאמה אישית
הקודם
הבא

אוהלים מודולריים ומרהיבים לכל מטרה ובהתאמה אישית

אם אתם מעוניינים לערוך את האירוע שלכם באופן מעט שונה מהסטנדרט המקובל, כדי שהאירוע שלכם יהיה באווירה ייחודית ומיוחדת, אוהלים לאירועים יוכלו לשמש את התפאורה המושלמת. כך תוכלו לערוך את האירוע  ולהעניק למוזמנים תחושות מלאות חיות. עזרי השכרת ציוד לאירועים היא חברה בעלת ניסיון עשיר בהקמת אוהלים עבור אירועים תוך הקפדה על התחשבות בצרכי לקוחותיה והתאמת האוהל לאופי האירוע ולתנאי השטח .

חברת "עזרי – השכרת ציוד לאירועים" מציעה לכם אוהלים חדשניים ומתקדמים עמידים בגשם וברוחות להשכרה ומכירה . כלל האוהלים אשר אנו מעמידים לרשותכם עומדים בתווי תקן הבטיחות המחמירים ביותר וניתנים להשכרה לטווחי זמן ארוכים או קצרים לכל מטרה.

אוהלים לאירועים כיום הם כבר כמעט ובגדר הכרח. אנו מעמידים לרשותכם את האוהלים האיכותיים והעמידים ביותר לחגיגות שלכם. חברתנו פעילה בתחום החל משנת 1995 ותשמח לעמוד גם לשירותכם ולספק את כלל צרכי הציוד לאירוע שלכם.

 בחשבון את הנקודות הבאות:

השכרת אוהלים לאירועים

 אוהלים לאירועים – המדריך לעורך האירוע

אם אתם מעט מבולבלים בבואכם לבחור באוהל להשכרה, ראשית כדאי לבצע מעט סדר בראש. הנה כמה טיפים שיוכלו לסייע לכם:

  • סדר גודל האנשים – חשוב שהאוהל יהיה מספיק גדול ומרווח להכיל את כל המוזמנים על מנת שירגישו בנוח ויוכלו לבלות בנעימים. לכן, התאימו את גודל האוהל למספר האנשים ולציוד האירוע כשרצוי להקפיד על מרווחי מעברים.

  • מספר משתתפים – בשעה שאתם מתכננים אירוע מרובה משתתפים בחוץ ובוחרים בהשכרת האוהלים, חשוב להבין מה הגודל האידיאלי של האוהל לו אתם זקוקים. .

  • פעילויות מתוכננות – לעיתים תזדקקו לאוהלים גדולים יותר. במידה והאירוע שלכם יכלול מופע כלשהו, ייתכן ותזדקקו לשטח מספק על מנת שתוכלו להקים גם במה או לכלול גם רחבת ריקודים בתוך האוהל.

  • מזג האוויר הצפוי – כל עונת שנה מציגה קשיים מצידה, בין זו השמש, הרוח או הגשם. על כן חשוב להתאים את האוהל גם לזמן בו האירוע יתקיים. תוכלו לבחור באוהלים פתוחים או סגורים, כאלו עם חלונות או בלי. זאת לצד העובדה כי תוכלו להוסיף אמצעי מיזוג וחימום אשר מתאימים לכם.

  • הצללה – אירוע שנערך במהלך שעות היום, ובייחוד בקיץ, חשוב שייערך תחת אוהל המספק הצללה מלאה ומאה אחוזי הגנה מפאת קרינת השמש.

  • בטיחות – בטיחות היא אחד האלמנטים החשובים עליהם יש לשים לב את הדעת בעת עריכת האירוע כי מן הסתם אתם רוצים לדאוג לכך שכולם יגיעו בריאים וייצאו בריאים מפתח האוהל. לכן, חשוב שהאוהל יהיה בטיחותי, עמיד, חזק ויציב למשך כל שעות האירוע. בנוסף, חשוב שהאוהל יהיה עשוי מחומרים מעכבי בעירה כדי להפחית ולמנוע סיכויים לדליקות.

  • עמיד בפני תנאי מזג אוויר שונים – גורם בטיחותי נוסף שחשוב לקחת בחשבון. חשוב שהאוהל יהיה עמיד בפני רוחות וגשמים אם בחרתם לערוך את האירוע שלכם בסתיו או בחורף.

  • אוהלים חדשנים ומתקדמים העמידים בגשם וברוחות

  • אוהלים בעלי בעלי תו תקן בטיחות להשכרה לטווח זמן קצר או ארוך.

  • חלונות שקופים/אטומים

אוהלי יוקרה לאירועים

אם אתם מעוניינים לערוך את האירוע שלכם באופן מעט שונה מהסטנדרט המקובל, כדי שהאירוע שלכם יהיה באווירה ייחודית ומיוחדת, אוהלים לאירועים יוכלו לשמש את התפאורה המושלמת. כך תוכלו לערוך את האירוע ולהעניק למוזמנים תחושות מלאות חיות. עזרי השכרת ציוד לאירועים היא חברה בעלת ניסיון עשיר בהקמת אוהלים עבור אירועים תוך הקפדה על התחשבות בצרכי לקוחותיה והתאמת האוהל לאופי האירוע ולתנאי השטח .

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם