חייגו עכשיו: 052-3434-146
פקס: 077-466-4529
הצעת מחיר אטרקטיבית לחץ כאן לפרטים נוספים

השכרת ריהוט לאירועים

השכרת ריהוט לאירועים גדולים

הרהיטים הם חלק בלתי נפרד מהבית. מבלי לשים לב, אנו משתמשים רבות בשולחנות, כיסאות וספות לצרכים היום יומיים שלנו. אך לעתים מגיע השלב שבו יש צורך לספק כמות גדולה של רהיטים בעקבות אירוע העומד בפתח. השכרת ריהוט לאירועים היא המומחיות של חברת עזרי. כאן תוכלו למצוא כל ריהוט שיעלה על הדעת, ולספק לאורחים שלכם תנאים נוחים ונעימים לישיבה.

השכרת ריהוט לאירועים 

ניתן להשכיר סוגים שונים של רהיטים לכל אירוע. אלה כמה מבין העיקריים שבהם:

  • פינות ישיבה – פינות אלה מספקות לאורחים שלכם את המנוחה שלה הם זקוקים לאחר ריקודים סוערים. השכרת ריהוט לאירועים כוללת מגוון רחב של סוגי פינות ישיבה – פופים צבעוניים לילדים, כריות לישיבה על הדשא או לישיבה נעימה יותר על ספסלים קשים, ספסלים מעוצבים מעץ ואפילו מזרונים.
  • כיסאות – כאשר עורכים קידוש גדול לכבוד הבר מצווה של הנכד או מסיבת יום הולדת גדולה לכל הכיתה, יש צורך בכיסאות רבים כדי לספק מקומות ישיבה לכולם. ניתן להזמין כיסאות פלסטיק, כיסאות בר מעץ, כיסאות נוח או כיסאות מרופדים.
  • שולחנות – השולחנות הם מרכז האירוע. עליהם מגישים מאכלים טעימים ומשקאות מרעננים בחודשי הקיץ. ניתן להזמין מגוון רחב של שולחנות עגולים, מרובעים ומלבניים בגדלים שונים.
  • הכול לבר – אם אתם מעוניינים להעניק לאורחים שלכם תחושה של ישיבה בפאב או בבר, ניתן להזמין שולחנות בר או כיסאות בר גבוהים, בהתאם לצורך.

 

 

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
חברה לשיווק באינטרנט קידום אתרים בגוגל